End of Report
BMX Event Manager© by Lyndon.Downing@bigpond.com

DC CYCLES LDNBMX 2019 SERIES

DC CYCLES

BMX EVENT MANAGER, Report Created 23/Jul/2019 23:02:36

Series Detailed, All Riders

Round 1: RD 1 - DC CYCLES LDNBMX 2019 SERIES
DC CYCLES

Round 2: RD 2 - DC CYCLES LDNBMX 2019 SERIES
DC CYCLES

Round 3: RD 3 - DC CYCLES LDNBMX 2019 SERIES
DC CYCLES

Round 4: RD 4 - DC CYCLES LDNBMX 2019 SERIES
DC CYCLES

** NO CLASS ** 0 Riders.

Novice Female 6 & Under 6 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Isabella KING Club Cyclopark S 394.0 394.0 95.5 100.0 98.5 100.0 -
2* Paige CATHCART-CUNNISON Runnymede Rockets S 261.5 261.5 - 83.5 88.5 89.5 -
3* Penny BLACKBURN Hayes Hawks BMX Club S 251.0 251.0 - 90.5 83.0 77.5 -
4* Erin HUDSON Club Unknown 230.0 230.0 83.0 76.0 - 71.0 -
5# Scarlett YOUNG Peckham Challengers BMX Club S 85.0 85.0 - - - 85.0 -
6# Holly BISHOP Club Unknown 76.0 76.0 - - 76.0 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Female 7-8 4 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Lola Rose THOMPSON Peckham Challengers BMX Club S 199.0 199.0 99.0 - 100.0 - -
2# Laicee VERITY Hayes Hawks BMX Club S 180.0 180.0 - 96.0 - 84.0 -
3# Megan OBRIEN T.N.T. S 100.0 100.0 - - - 100.0 -
4# Florence TWITE Hackney BMX Club S 90.5 90.5 - - - 90.5 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Female 9-10 5 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Lolasuzanne LYNCH Hayes Hawks BMX Club S 307.5 307.5 75.5 67.0 87.5 77.5 -
2* Etana PRICE Peckham Challengers BMX Club S 299.0 299.0 - 99.0 100.0 100.0 -
3* Eva FARMER Peckham Challengers BMX Club S 277.0 277.0 99.0 87.5 - 90.5 -
4* Belle WEBBER Runnymede Rockets S 254.5 254.5 89.5 81.0 - 84.0 -
5# Trixie WINCHESTER JUMPCLUB S&M S 152.5 152.5 80.0 72.5 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Female 11-12 4 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Natalie CASTRO SALAZAR Peckham Challengers BMX Club S 328.5 328.5 76.0 79.5 89.0 84.0 -
2* Eleanor CLOUGH
Lee Valley Youth Cycling Club
Redbridge Spitfires S 288.0 288.0 89.5 - 98.5 100.0 -
3* Gaia BICKELMANN Brixton BMX Club S 274.5 274.5 84.5 99.5 - 90.5 -
4# Nicola SIELAWA Peckham Challengers BMX Club S 186.5 186.5 97.5 89.0 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Female 13-14 1 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Tulay CINGOZ Peckham Challengers BMX Club S 98.5 98.5 98.5 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Female 15-16 0 Riders.

BMXercise 2 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Catherine WALLACE Club Unknown 96.0 96.0 - - 96.0 - -
2# Emma BUDGEN Club Unknown 89.5 89.5 - - - 89.5 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 6 & Under 12 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Milo ENWEANI Brixton BMX Club S 390.0 390.0 100.0 99.5 90.5 100.0 -
2 Akhyn BRAZIER Club Cyclopark S 335.0 335.0 90.0 91.0 80.5 73.5 -
3 Finlay WEIR Hackney BMX Club S 326.0 326.0 84.5 84.0 69.0 88.5 -
4 Vincent PEELO Peckham Challengers BMX Club S 238.0 238.0 64.5 58.0 57.5 58.0 -
5* Adrian SIELAWA Peckham Challengers BMX Club S 210.5 210.5 - 72.0 74.0 64.5 -
6# Anton WEIJBURG Brixton BMX Club S 178.0 178.0 - - 100.0 78.0 -
7# Sonny TURNER Merton Saints BMX Club S 168.0 168.0 - - 85.0 83.0 -
8# Hugo WYNNE Brixton BMX Club S 118.5 118.5 71.0 - 47.5 - -
9# Adrain SIELAWA Peckham Challengers BMX Club S 77.5 77.5 77.5 - - - -
10# Ronnie PAIN JUMPCLUB S&M S 76.5 76.5 - 76.5 - - -
11# Thomas HODDER Club Unknown 64.5 64.5 - 64.5 - - -
12# Dominic BUTLER Runnymede Rockets S 63.0 63.0 - - 63.0 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 7-8 21 Riders 8 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 James FISHER JUMPCLUB S&M S 361.0 361.0 91.5 99.5 90.0 80.0 -
2 Felix LESLIE Peckham Challengers BMX Club S 338.5 338.5 82.5 67.0 100.0 89.0 -
3* Carter JACK JUMPCLUB S&M S 267.5 267.5 99.0 69.5 - 99.0 -
4 Noah KLEIN Hackney BMX Club S 242.5 242.5 58.5 75.5 46.5 62.0 -
5* Rian KOEHLER Brixton BMX Club S 242.0 242.0 81.5 85.0 75.5 - -
6* Bence Tibor KISS Peckham Challengers BMX Club S 219.0 219.0 75.0 59.5 84.5 - -
7* Elijah BUNN Redbridge Spitfires S 211.5 211.5 - 47.5 80.5 83.5 -
8 Stanley FARMER Peckham Challengers BMX Club S 206.0 206.0 35.0 43.5 57.5 70.0 -
9 Ivor JONES Hackney BMX Club S 196.0 196.0 36.5 37.0 62.5 60.0 -
10 Louis TYSOE
Redbridge Spitfires
Redbridge Spitfires S 187.0 187.0 40.5 5.5 67.0 74.0 -
11 Thomas VARUTTI Peckham Challengers BMX Club S 152.5 152.5 34.0 36.0 41.0 41.5 -
12# Harrison WHITE JUMPCLUB S&M S 146.0 146.0 67.5 78.5 - - -
13 Noah GARDNER Club Cyclopark S 146.0 146.0 44.5 30.0 37.5 34.0 -
14* Freddy HUDSON T.N.T. S 139.5 139.5 62.5 39.0 - 38.0 -
15* Dylan CLOUGH Redbridge Spitfires S 108.5 108.5 28.5 - 33.0 47.0 -
16* Caelan FREEMAN WALSHE Brixton BMX Club S 92.0 92.0 - 25.5 33.5 33.0 -
17# Jensen BISHOP Merton Saints BMX Club S 91.5 91.5 - 91.5 - - -
18* Louis SULMAN Hackney BMX Club S 77.5 77.5 22.5 - 28.0 27.0 -
19# Dexter BLOOMER Peckham Challengers BMX Club S 23.0 23.0 - 23.0 - - -
20# Charles STRASSBURG Brixton BMX Club S 22.5 22.5 - - 22.5 - -
-# Karl SOLOMONIDES Hackney BMX Club S 0 0 0 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 9-10 26 Riders 4 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Benjamin ROUGH
Hayes Hawks BMX Club
Ealing BMX Club S 351.5 351.5 100.0 81.0 99.5 71.0 -
2* Lewis WALSH Merton Saints BMX Club S 263.0 263.0 - 86.5 91.0 85.5 -
3* Eli PRICE Peckham Challengers BMX Club S 262.5 262.5 - 99.5 81.5 81.5 -
4* James KING Redbridge Spitfires S 236.0 236.0 - 65.0 80.0 91.0 -
5 Harry FOYSTER Club Unknown 230.5 230.5 90.5 44.5 37.5 58.0 -
6 Carter HESCH Hayes Hawks BMX Club S 209.5 209.5 3.5 87.5 69.0 49.5 -
7* Harry WOODS Peckham Challengers BMX Club S 202.0 202.0 84.5 43.0 74.5 - -
8* Laurie MATTHEWS Brixton BMX Club S 197.0 197.0 - 73.0 59.5 64.5 -
9* Munashe KACHIDZA Brixton BMX Club S 173.0 173.0 74.5 57.0 41.5 - -
10* Salvador MORGAN Hackney BMX Club S 155.0 155.0 80.5 - 36.0 38.5 -
11* Adam KHAZ Hackney BMX Club S 148.5 148.5 68.0 36.5 - 44.0 -
12# Jahziah SAMUELS Brixton BMX Club S 118.0 118.0 - - 46.0 72.0 -
13 Jacob PARKINSON T.N.T. S 116.5 116.5 64.0 22.0 26.5 4.0 -
14* Denzel KABIA-DELACRUZ Peckham Challengers BMX Club S 114.0 114.0 57.0 27.0 - 30.0 -
15# Enzo SHAW Club Cyclopark S 100.0 100.0 - - - 100.0 -
16# Leo BOLTON
Redbridge Spitfires
Redbridge Spitfires S 74.5 74.5 - 35.5 - 39.0 -
17# Leo FOXLEY Hayes Hawks BMX Club S 69.0 69.0 - 69.0 - - -
18# Sebastian Lee STRASSBURG Brixton BMX Club S 61.0 61.0 - - 61.0 - -
19# Ethan HAMIL Hackney BMX Club S 48.0 48.0 - - 23.0 25.0 -
20# Finn TREZISE Redbridge Spitfires S 37.5 37.5 - - 32.5 5.0 -
21# Sebastian DARRAGH Redbridge Spitfires S 34.5 34.5 - - - 34.5 -
22# Oscar JONES Hayes Hawks BMX Club S 32.5 32.5 - 29.5 - 3.0 -
23# Tyler FORDE Peckham Challengers BMX Club S 20.5 20.5 - 20.5 - - -
24# Leo TROPPER Brixton BMX Club S 6.0 6.0 - - - 6.0 -
25# Ziggy HITCHENOR Hackney BMX Club S 4.5 4.5 - - - 4.5 -
26# Ethan CATHCART-CUNNISON Runnymede Rockets S 3.0 3.0 - - - 3.0 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 11-12 12 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Charlie ROUGH
Hayes Hawks BMX Club
Ealing BMX Club S 362.0 362.0 90.5 90.5 90.5 90.5 -
2 Jude MCGREEVY
T.N.T.
Club Unknown 352.0 352.0 100.0 84.0 84.0 84.0 -
3* Malachi PRICE Peckham Challengers BMX Club S 299.0 299.0 - 100.0 100.0 99.0 -
4 Joe TYSOE
Redbridge Spitfires
Redbridge Spitfires S 239.5 239.5 59.0 51.5 71.0 58.0 -
5* Dylan BARLOW
Hayes Hawks BMX Club
Runnymede Rockets S 219.0 219.0 84.0 70.5 - 64.5 -
6# John HOW Hayes Hawks BMX Club S 148.5 148.5 - 77.5 - 71.0 -
7# James BARNES Hayes Hawks BMX Club S 135.5 135.5 70.5 65.0 - - -
8# Joseph WHITE JUMPCLUB S&M S 124.0 124.0 66.0 58.0 - - -
9# Benjamin AU
Redbridge Spitfires
Redbridge Spitfires S 116.0 116.0 - - 64.5 51.5 -
10# Jesse MILDENHALL Hackney BMX Club S 78.5 78.5 - - - 78.5 -
11# Luis DE LA ROSA
Hayes Hawks BMX Club
Ealing BMX Club S 77.5 77.5 - - 77.5 - -
12# Oliver CORDINA Royston Rockets BMX Racing Club E 75.5 75.5 75.5 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 13-14 14 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Kyran PATEL Hayes Hawks BMX Club S 400.0 400.0 100.0 100.0 100.0 100.0 -
2 Mehmet GURCUOGLU Hackney BMX Club S 316.5 316.5 83.5 74.0 81.0 78.0 -
3* Chance O’LEARY Hackney BMX Club S 259.0 259.0 89.0 80.0 90.0 - -
4 Donovan MULLIN Peckham Challengers BMX Club S 219.5 219.5 69.0 45.5 47.0 58.0 -
5* Daniel MAUDSLAY CROSS Poplar BMX S 185.5 185.5 56.5 - 58.0 71.0 -
6# Max WINCHESTER JUMPCLUB S&M S 161.0 161.0 76.5 84.5 - - -
7# George OVERTON Redbridge Spitfires S 141.5 141.5 - 68.0 73.5 - -
8# Rudie KEANE Brixton BMX Club S 130.0 130.0 - 60.0 70.0 - -
9# Jago KUBAISI Redbridge Spitfires S 126.5 126.5 - - 62.0 64.5 -
10# Nathan MOORE Ealing BMX Club S 119.5 119.5 63.5 56.0 - - -
11# Julian CASTRO SALAZAR Peckham Challengers BMX Club S 90.5 90.5 - 90.5 - - -
12# Joshua TEDLA Merton Saints BMX Club S 90.0 90.0 - - - 90.0 -
13# William CROCKER Merton Saints BMX Club S 85.5 85.5 - - 85.5 - -
14# Rudy MILDENHALL Hackney BMX Club S 84.0 84.0 - - - 84.0 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 15-16 3 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1* Zakaria YESEMA Peckham Challengers BMX Club S 295.5 295.5 97.0 99.5 99.0 - -
2# Saul TAYLOR Brixton BMX Club S 183.0 183.0 - - 88.0 95.0 -
3# Konrad KOGUT Hayes Hawks BMX Club S 85.5 85.5 - - - 85.5 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Novice Male 17+ 9 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Conor FORD Runnymede Rockets S 283.5 283.5 64.5 85.0 66.0 68.0 -
2* Alex LITTLE Redbridge Spitfires S 255.5 255.5 72.5 - 91.5 91.5 -
3* Jamie HALL Poplar BMX S 240.0 240.0 77.0 - 79.0 84.0 -
4# Alexander KING Club Cyclopark S 190.0 190.0 91.0 - - 99.0 -
5# Luke WYNNE Brixton BMX Club S 183.0 183.0 83.0 - 100.0 - -
6# Christopher MOORE Brixton BMX Club S 161.0 161.0 - - 85.5 75.5 -
7# Stephan KOEHLER Brixton BMX Club S 99.5 99.5 99.5 - - - -
8# Daniel HODDER Club Unknown 95.0 95.0 - 95.0 - - -
9# Ben OHARA Club Unknown 73.0 73.0 - - 73.0 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Cruiser Female 9-12 0 Riders.

Cruiser Female 13-16 0 Riders.

Cruiser Female 17+ 1 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Amy WILLATS Greenwich BMX S 185.5 185.5 92.5 93.0 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Cruiser Male 9-12 0 Riders.

Cruiser Male 13-16 2 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1* Kai HARMER JUMPCLUB S&M S 288.5 288.5 - 93.5 96.0 99.0 -
2# Kieran WOOD JUMPCLUB S&M S 84.0 84.0 - 84.0 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Cruiser Male 17+ 19 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1* Jack MOWAT
Greenwich BMX
T.N.T. S 291.5 291.5 - 91.5 100.0 100.0 -
2 John PECK Brixton BMX Club S 283.0 283.0 63.5 57.0 83.5 79.0 -
3* Paul SCHOFIELD Club Unknown 256.5 256.5 80.5 85.5 90.5 - -
4 Steven NEWELL Hayes Hawks BMX Club S 247.5 247.5 57.5 46.0 70.5 73.5 -
5* Philipp WELTZIEN Brixton BMX Club S 220.5 220.5 75.5 75.0 - 70.0 -
6# Chris SHARPE Hackney BMX Club S 152.5 152.5 68.0 - - 84.5 -
7# Stuart CLAYDON Club Unknown 119.5 119.5 - - 63.0 56.5 -
8# Karl JOUANNI Club Unknown 118.5 118.5 - - 56.5 62.0 -
9# Miguel GABOLEIRO
Peckham Challengers BMX Club
Gate 8 Racing S 100.0 100.0 100.0 - - - -
10# Joseph BREWER Hayes Hawks BMX Club S 99.5 99.5 - 99.5 - - -
=11# Mario BERNO
Brixton BMX Club
Knightwood BMX Club S 90.5 90.5 90.5 - - - -
=11# Frazer GLEW
Team Signum
Milton Keynes BMX Racing Club E 90.5 90.5 - - - 90.5 -
13# George HUNT
Leicester Hornets BMX Club
Gate 8 Racing S 84.5 84.5 84.5 - - - -
14# Mark WARFIELD Hayes Hawks BMX Club S 80.5 80.5 - 80.5 - - -
15# David RADCLIFFE Brixton BMX Club S 75.0 75.0 - - 75.0 - -
16# Oliver WEBB Hayes Hawks BMX Club S 68.0 68.0 - 68.0 - - -
17# Alan BAKER
T.N.T.
Greenwich BMX S 63.5 63.5 - 63.5 - - -
18# Jason FASSBENDER JUMPCLUB S&M S 40.0 40.0 - 40.0 - - -
19# Mike HESCH Hayes Hawks BMX Club S 2.0 2.0 2.0 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 6 & Under 1 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Poppy BISHOP
Club Cyclopark
Club Unknown 95.5 95.5 - - 95.5 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 7-8 4 Riders 3 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Katie MILLAR
Storm
Hackney BMX Club S 396.5 396.5 99.5 98.5 98.5 100.0 -
2 Jalilah PATEL Peckham Challengers BMX Club S 360.0 360.0 91.0 89.0 89.5 90.5 -
3 Sidonie CLEAVE Hackney BMX Club S 322.0 322.0 84.0 82.5 73.0 82.5 -
4# Valentina BOYD Peckham Challengers BMX Club S 81.0 81.0 - - 81.0 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 9-10 3 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1* Finlay COTTLE Hammersmith BMX S 267.5 267.5 - 86.0 84.5 97.0 -
2# Hannah TEETON Hayes Hawks BMX Club S 100.0 100.0 - 100.0 - - -
3# Isla RADCLIFFE Brixton BMX Club S 99.5 99.5 - - 99.5 - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 11-12 5 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Anastazja TONSKA Peckham Challengers BMX Club S 361.0 361.0 88.0 90.5 85.5 97.0 -
2 Aaliyah AKERELE Peckham Challengers BMX Club S 327.5 327.5 81.5 83.5 73.0 89.5 -
3* Zara HARRIS Gate 8 Racing S 294.0 294.0 98.0 100.0 96.0 - -
4* Ella LAMB Hackney BMX Club S 229.5 229.5 75.0 78.0 - 76.5 -
5# Nicola SIELAWA Peckham Challengers BMX Club S 163.0 163.0 - - 80.0 83.0 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 13-14 5 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1* Daisy BATTAM JUMPCLUB S&M S 279.5 279.5 98.5 82.0 99.0 - -
2* Tulay CINGOZ Peckham Challengers BMX Club S 266.0 266.0 - 76.0 90.0 100.0 -
3# Emily TEETON Hayes Hawks BMX Club S 98.0 98.0 - 98.0 - - -
4# Stephanie WEBB Hayes Hawks BMX Club S 89.5 89.5 - 89.5 - - -
5# Bethany SMITH Ealing BMX Club S 70.5 70.5 - 70.5 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 15-16 1 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Skye WEBB Hayes Hawks BMX Club S 391.0 391.0 97.5 99.5 98.0 96.0 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Female 17-29 0 Riders.

Expert Male 6 & Under 4 Riders 2 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Oliver MERRON T.N.T. S 394.0 394.0 100.0 100.0 94.0 100.0 -
2 Lucas TEWOLDE Peckham Challengers BMX Club S 354.0 354.0 90.0 90.0 84.0 90.0 -
3* Billy WEBBER Runnymede Rockets S 253.5 253.5 84.5 84.5 - 84.5 -
4* Thomas ALLEN Greenwich BMX S 232.5 232.5 77.5 77.5 - 77.5 -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 7-8 26 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Chrystiano GOODMAN Peckham Challengers BMX Club S 385.0 385.0 100.0 99.5 85.5 100.0 -
2 Aj MOORE Peckham Challengers BMX Club S 331.5 331.5 86.5 92.0 92.0 61.0 -
3* Elvis LAWRENCE Runnymede Rockets S 247.5 247.5 80.5 - 81.0 86.0 -
4 Karl PEELO Peckham Challengers BMX Club S 236.0 236.0 63.5 63.5 40.0 69.0 -
5* Ti DALEY-SMITH Hackney BMX Club S 233.0 233.0 68.0 74.5 - 90.5 -
6* Oliver TYERS Hackney BMX Club S 229.0 229.0 72.5 85.5 71.0 - -
7# Robin MATERN ALONSO
GT Factory BMX UK
Peckham Challengers BMX Club S 189.0 189.0 90.5 - 98.5 - -
8* Thomas WESTMORE
Hayes Hawks BMX Club
Runnymede Rockets S 170.0 170.0 45.0 - 45.5 79.5 -
9* Jason SCHOFIELD
DC Cycles
T.N.T. S 165.0 165.0 57.5 69.5 38.0 - -
10 Zac SIMPSON-JACOBS Peckham Challengers BMX Club S 154.5 154.5 40.0 42.5 31.0 41.0 -
11# Isaiah MAIS Peckham Challengers BMX Club S 144.0 144.0 - 78.0 66.0 - -
12 Rowan WEIR Hackney BMX Club S 123.5 123.5 32.5 57.0 3.0 31.0 -
13# George HAINES
VC Londres
Merton Saints BMX Club S 115.0 115.0 - - 42.5 72.5 -
14* Harry TYERS Hackney BMX Club S 107.0 107.0 37.5 36.0 33.5 - -
=15 Harry HOLMES Hackney BMX Club S 81.0 81.0 27.5 27.0 4.0 22.5 -
=15 Dylan SLATTER Hayes Hawks BMX Club S 81.0 81.0 23.0 17.5 4.0 36.5 -
17* George KAVANAGH-CLARKE Brixton BMX Club S 80.5 80.5 - 32.0 20.5 28.0 -
18# Hendrix HOLLINGDALE-TONG Gosport BMX Club S 73.5 73.5 - - 73.5 - -
19# Sonny DULY JUMPCLUB S&M S 68.0 68.0 34.5 33.5 - - -
20# Max VASS Runnymede Rockets S 62.0 62.0 - - - 62.0 -
21# Ignacy LOREK Merton Saints BMX Club S 59.5 59.5 - - 59.5 - -
22# Heath OSBORNE
MK EVOLUTION
Milton Keynes BMX Racing Club E 46.5 46.5 - - - 46.5 -
23# William MORRIS Club Unknown 45.5 45.5 - 45.5 - - -
24# Bence Tibor KISS Peckham Challengers BMX Club S 33.5 33.5 - - - 33.5 -
25# Syd HOWLIN Club Unknown 25.5 25.5 - - 25.5 - -
26# Ricky MCQUEEN Hayes Hawks BMX Club S 23.5 23.5 - 23.5 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 9-10 36 Riders 6 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Zachary TIER JUMPCLUB S&M S 362.5 362.5 86.5 84.5 92.0 99.5 -
2 Nataniel TONSKI Peckham Challengers BMX Club S 248.0 248.0 65.5 63.5 44.5 74.5 -
3 Cody COKER Hayes Hawks BMX Club S 241.5 241.5 68.5 75.5 27.5 70.0 -
4* Jay GALLOWAY Merton Saints BMX Club S 224.5 224.5 76.0 - 86.5 62.0 -
5# Dexter COBBING Hackney BMX Club S 199.5 199.5 100.0 99.5 - - -
6# Tate KITSON Hayes Hawks BMX Club S 189.5 189.5 - 91.5 98.0 - -
7 Micah LARYEA Hayes Hawks BMX Club S 172.5 172.5 37.0 49.0 39.5 47.0 -
8* Nathan BARATA Hayes Hawks BMX Club S 170.0 170.0 43.5 59.0 67.5 - -
9 Aaron HIGGINS Peckham Challengers BMX Club S 168.0 168.0 60.0 35.5 36.5 36.0 -
10# Freddie GATTESCO
Hayes Hawks BMX Club
Runnymede Rockets S 155.5 155.5 80.5 0 75.0 - -
11* Bradley DAVISON
Hayes Hawks BMX Club
Runnymede Rockets S 146.5 146.5 - 40.0 61.5 45.0 -
12# Kai BOWEN Merton Saints BMX Club S 145.5 145.5 - - 80.0 65.5 -
13# Motiejus SLIZYS
Braintree BMX Racing Club
Hackney BMX Club S 136.0 136.0 - - 57.0 79.0 -
14 Harvey TOMLINSON Brixton BMX Club S 132.5 132.5 38.0 35.0 30.0 29.5 -
15* Lenz HARING Peckham Challengers BMX Club S 121.0 121.0 - 43.5 38.5 39.0 -
16# Davin-Orian NGATCHOU Peckham Challengers BMX Club S 91.0 91.0 - - - 91.0 -
17# Freddie DUDMAN
Twisted Concepts BMX
Gosport BMX Club S 90.5 90.5 90.5 - - - -
18# Lucas OSBORNE
MK EVOLUTION
Milton Keynes BMX Racing Club E 84.0 84.0 - - - 84.0 -
19# Charlie HARRIS Hayes Hawks BMX Club S 79.5 79.5 - 79.5 - - -
20# Imogen COCKERELL Merton Saints BMX Club S 75.5 75.5 - - 49.0 26.5 -
21# Noah TURNER Merton Saints BMX Club S 73.0 73.0 48.5 - - 24.5 -
22# Dara BUSBRIDGE Club Cyclopark S 72.0 72.0 - 72.0 - - -
23* Louis KEANE Brixton BMX Club S 57.5 57.5 30.0 25.0 2.5 - -
24* Oliver WOOD JUMPCLUB S&M S 39.0 39.0 34.0 2.0 3.0 - -
25# Sebastian YOUNG Peckham Challengers BMX Club S 35.0 35.0 - - - 35.0 -
=26* Trey-Wayne SAUNDERS Peckham Challengers BMX Club S 31.5 31.5 22.0 4.5 5.0 - -
=26# Benjamin MORRIS Club Unknown 31.5 31.5 - 31.5 - - -
28* Stirling HARRIS
Chesterfield BMX Club
Gate 8 Racing S 29.5 29.5 4.5 4.0 21.0 - -
29# Dexter DUNCAN Brixton BMX Club S 27.0 27.0 27.0 - - - -
30# Dexter FISH Peckham Challengers BMX Club S 25.5 25.5 - 21.0 - 4.5 -
31* Luke CHAPMAN
Beachy Head Cycling Club
JUMPCLUB S&M S 11.0 11.0 4.0 2.0 - 5.0 -
32# Riley BINNIE
Hayes Hawks BMX Club
Runnymede Rockets S 8.5 8.5 4.5 4.0 - - -
33# Austin SANDERS Hayes Hawks BMX Club S 7.5 7.5 - 3.5 4.0 - -
34# Anya MATERN ALONSO Peckham Challengers BMX Club S 5.0 5.0 - - 5.0 - -
35# Logan THOMPSON Peckham Challengers BMX Club S 4.5 4.5 - - 4.5 - -
36# Cody DEFREITAS Hayes Hawks BMX Club S 4.0 4.0 - 4.0 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 11-12 42 Riders 7 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Lamin AKERELE Peckham Challengers BMX Club S 304.0 304.0 81.0 70.5 60.5 92.0 -
2 Thomas MILLAR
Storm
Hackney BMX Club S 278.0 278.0 69.0 59.5 67.5 82.0 -
3* Joshua SIMPSON-JACOBS Peckham Challengers BMX Club S 254.0 254.0 74.5 - 81.0 98.5 -
4* Chay YOUNG Hayes Hawks BMX Club S 252.5 252.5 86.0 75.5 91.0 - -
5 Ben BUTLER
Greenwich BMX
T.N.T. S 218.5 218.5 48.0 36.5 48.5 85.5 -
6 Ollie OBRIEN Club Cyclopark S 188.0 188.0 58.5 40.5 23.0 66.0 -
7# Ike DULY JUMPCLUB S&M S 186.5 186.5 100.0 86.5 - - -
8# Theia GAYNOR
Hackney BMX Club
Club Unknown 183.0 183.0 92.0 91.0 - - -
9 Johnny JACKSON Hayes Hawks BMX Club S 178.5 178.5 37.5 31.5 65.0 44.5 -
10* Leon BICKELMANN Brixton BMX Club S 169.5 169.5 63.0 46.0 - 60.5 -
11# Danny Jake MONFORTE
GT Factory BMX UK
Peckham Challengers BMX Club S 164.0 164.0 - 64.0 100.0 - -
12# Lukah MCKENZIE Brixton BMX Club S 135.5 135.5 - 50.0 85.5 - -
13* Kayn-Cruz PETIX Peckham Challengers BMX Club S 114.5 114.5 39.5 - 38.5 36.5 -
14# Oliver KENDALL
T.N.T.
Club Unknown 100.0 100.0 - 100.0 - - -
15# Dylan BELTON OWEN
T.N.T.
Greenwich BMX S 91.0 91.0 - - 43.5 47.5 -
16# Lorenz PATTEN
Absolute
Peckham Challengers BMX Club S 82.0 82.0 - 82.0 - - -
17# Louis TAY EDWARDS Hackney BMX Club S 74.5 74.5 - - - 74.5 -
18* Kieran WOOD JUMPCLUB S&M S 74.5 74.5 35.5 5.5 33.5 - -
19# Dexter COBBING Hackney BMX Club S 73.0 73.0 - - 73.0 - -
20 Kai HOSHINO Hackney BMX Club S 68.5 68.5 25.0 5.5 4.0 34.0 -
21# Samuel HAMBLING Club Unknown 68.0 68.0 - - - 68.0 -
22# Flynn SANDERS Hayes Hawks BMX Club S 55.0 55.0 - 26.5 28.5 - -
23* Stanley BLAKELEY Greenwich BMX S 53.5 53.5 - 22.5 25.0 6.0 -
24# James GRUMBLE Club Unknown 44.5 44.5 44.5 - - - -
25# Rudi DOWNS Hackney BMX Club S 44.0 44.0 - - 4.5 39.5 -
=26# Thomas BAKER Greenwich BMX S 39.5 39.5 - 39.5 - - -
=26# Jake SCHOFIELD
DC Cycles
T.N.T. S 39.5 39.5 - - 39.5 - -
28# Harrison GLEW
Milton Keynes BMX Racing Club
Milton Keynes BMX Racing Club E 30.0 30.0 - - - 30.0 -
=29# Red BELSHAM Hackney BMX Club S 29.0 29.0 29.0 - - - -
=29# Leo WOLPERT Hackney BMX Club S 29.0 29.0 3.0 - - 26.0 -
31* Sydney BATTAM JUMPCLUB S&M S 14.5 14.5 4.5 5.5 4.5 - -
32* Gidon REEVE Hammersmith BMX S 13.0 13.0 3.5 - 3.5 6.0 -
33* Alejandro VINALL-AMADOR Hackney BMX Club S 12.5 12.5 3.5 7.5 1.5 - -
=34 Uriah MCCLEAN Peckham Challengers BMX Club S 12.0 12.0 1.5 4.0 2.0 4.5 -
=34* Finlay WOODS Hayes Hawks BMX Club S 12.0 12.0 2.5 6.5 3.0 - -
=36# Kieran GRINHAM Hayes Hawks BMX Club S 10.0 10.0 4.5 5.5 - - -
=36# Meshach THOMAS-DOUGLAS Peckham Challengers BMX Club S 10.0 10.0 - 6.0 4.0 - -
38# Riley SAMETT Brixton BMX Club S 7.0 7.0 - 7.0 - - -
=39# Max DUDMAN
Twisted Concepts BMX
Gosport BMX Club S 6.5 6.5 6.5 - - - -
=39# Elijah BANTON Peckham Challengers BMX Club S 6.5 6.5 - 6.5 - - -
41# Timothy FASSBENDER JUMPCLUB S&M S 5.0 5.0 - 5.0 - - -
-# Amari MCLEOD-WELSH Peckham Challengers BMX Club S 0 0 0 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 13-14 28 Riders 5 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Shannon TOBIN Hayes Hawks BMX Club S 275.5 275.5 81.0 76.0 75.0 43.5 -
2 Kieran BENEOCHRIST
Peckham Challengers BMX Club
Brixton BMX Club S 270.0 270.0 73.0 59.5 63.0 74.5 -
3* Alex TAYLOR Brixton BMX Club S 244.5 244.5 - 84.0 90.5 70.0 -
4 Joel PECK Brixton BMX Club S 242.0 242.0 62.5 63.5 86.5 29.5 -
5# Robert HEAD Hayes Hawks BMX Club S 200.0 200.0 - - 100.0 100.0 -
6* Natthasiri KONGGUTONG
Storm
Hackney BMX Club S 199.0 199.0 - 39.5 79.5 80.0 -
7# Kana BUSBRIDGE Club Cyclopark S 192.0 192.0 - 100.0 - 92.0 -
8 Ezra THOMPSON Brixton BMX Club S 178.0 178.0 47.0 37.5 46.0 47.5 -
9# Phoebe GAYNOR
Hackney BMX Club
Club Unknown 166.5 166.5 86.0 80.5 - - -
10# Marcos ONTOBA Hayes Hawks BMX Club S 137.5 137.5 69.0 - 68.5 - -
11* Callum DALEY Hayes Hawks BMX Club S 134.5 134.5 57.0 35.5 42.0 - -
12# Tien ALBERT Brixton BMX Club S 115.0 115.0 - - 57.5 57.5 -
13# William VANASSE Hayes Hawks BMX Club S 100.0 100.0 100.0 - - - -
14 Sumir PATEL Peckham Challengers BMX Club S 99.0 99.0 37.5 21.5 35.0 5.0 -
15# Dylan DRUMMOND Peckham Challengers BMX Club S 91.5 91.5 - 91.5 - - -
16# Rossi OBRIEN
ICE Bikes UK Factory Team
T.N.T. S 90.5 90.5 90.5 - - - -
17# Sebastian HAMBLING Club Unknown 86.5 86.5 - - - 86.5 -
18* Oliver WONG Brixton BMX Club S 72.5 72.5 42.0 25.5 - 5.0 -
19# Juanpablo RIVEROS-BERMUDEZ Merton Saints BMX Club S 71.0 71.0 - 71.0 - - -
20* Henry HORNBLOWER Hackney BMX Club S 70.5 70.5 - 5.0 35.5 30.0 -
21# Sasha DE SOYZA Hackney BMX Club S 64.5 64.5 - - - 64.5 -
22* Thomas YOXON Hayes Hawks BMX Club S 58.0 58.0 - 4.5 32.0 21.5 -
23# Max ALLFREY Brixton BMX Club S 48.5 48.5 - 48.5 - - -
24# Kai HARMER JUMPCLUB S&M S 42.5 42.5 - 42.5 - - -
25# Martin-Yohan NGATCHOU Peckham Challengers BMX Club S 39.0 39.0 - - - 39.0 -
26# Julian CASTRO SALAZAR Peckham Challengers BMX Club S 38.5 38.5 0 - - 38.5 -
27# Jack RIXON Hackney BMX Club S 33.0 33.0 - - - 33.0 -
28# Zack JESSUP Hayes Hawks BMX Club S 31.5 31.5 - 31.5 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 15-16 14 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Shaun TOBIN Hayes Hawks BMX Club S 368.0 368.0 81.5 90.0 96.5 100.0 -
2* Kian WHITEMAN-COLE Brixton BMX Club S 216.5 216.5 62.5 64.5 - 89.5 -
3# Aslan URUL
Hammersmith BMX
Hayes Hawks BMX Club S 190.0 190.0 90.0 100.0 - - -
4# Ben WILCOX Hayes Hawks BMX Club S 159.5 159.5 69.5 - 90.0 - -
5# Callum BRISTOW Peckham Challengers BMX Club S 159.0 159.0 - - 74.5 84.5 -
6# Kai SEN Greenwich BMX S 142.0 142.0 59.0 83.0 - - -
7# Jaden HIGGINS Brixton BMX Club S 140.0 140.0 - 71.0 69.0 - -
8# George HUNT
Leicester Hornets BMX Club
Gate 8 Racing S 98.0 98.0 98.0 - - - -
9# Kamil SULEYMAN
Storm
Hackney BMX Club S 82.5 82.5 82.5 - - - -
10# Lennie CHEESEMAN Club Unknown 81.5 81.5 - - 81.5 - -
11# Kian SMITH Hayes Hawks BMX Club S 79.0 79.0 - 79.0 - - -
12# Jacob DAVIS
T.N.T.
Greenwich BMX S 75.5 75.5 75.5 - - - -
13# Cairo MITCHELL Hayes Hawks BMX Club S 62.0 62.0 - - 62.0 - -
14# Owen DUCKWORTH Club Unknown 46.0 46.0 46.0 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Male 17-29 9 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Isaac KOLAWOLE
Peckham Challengers BMX Club
Hackney BMX Club S 350.0 350.0 65.5 97.0 99.5 88.0 -
2* Dhilan PATEL JUMPCLUB S&M S 225.0 225.0 58.0 87.5 - 79.5 -
3# Gary OBRIEN
ICE Bikes UK Factory Team
T.N.T. S 99.0 99.0 99.0 - - - -
4# Nathan KONGGUTONG
Twisted Concepts BMX
Hackney BMX Club S 98.5 98.5 - - - 98.5 -
5# Miguel GABOLEIRO
Peckham Challengers BMX Club
Gate 8 Racing S 91.5 91.5 91.5 - - - -
6# Sam TREVENA
Owens Cycles
Runnymede Rockets S 87.0 87.0 - - 87.0 - -
7# Jack MOWAT
Greenwich BMX
T.N.T. S 84.0 84.0 84.0 - - - -
8# Jamie BAIRD Knightwood BMX Club S 77.5 77.5 77.5 - - - -
9# Lewis DUCKWORTH Club Unknown 70.0 70.0 70.0 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

Expert Mixed 30+ 9 Riders 1 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1 Stephen DOWNS Hackney BMX Club S 323.5 323.5 77.5 77.5 90.5 78.0 -
2* Neil BRUNJES Hackney BMX Club S 296.0 296.0 99.5 100.0 - 96.5 -
3* Andy MILLAR Hackney BMX Club S 254.5 254.5 84.0 - 84.5 86.0 -
4# Michael PINNOCK
100+ Edwardes GT Bicycles
Peckham Challengers BMX Club S 99.0 99.0 - - 99.0 - -
5# Jeffrey ROJAS Peckham Challengers BMX Club S 91.0 91.0 91.0 - - - -
6# Adrian MARTIN Brixton BMX Club S 89.5 89.5 - 89.5 - - -
7# Miles KIRBY
Hayes Hawks BMX Club
Club Unknown 85.0 85.0 - 85.0 - - -
8# Jaimie VINALL Hackney BMX Club S 78.0 78.0 - - 78.0 - -
9# Mark CHAPMAN Knightwood BMX Club S 2.0 2.0 - 2.0 - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5

PAYBACK 9 Riders 0 Qualified
RANK NAME GROUP TOTAL
After 4 of 5 Rounds
RESULT POINTS
BEST OF RACE 1
R1
2
R2
3
R3
4
R4
5
R5
1# Dean REEVES
GT Factory BMX UK
Peckham Challengers BMX Club S 200.0 200.0 100.0 - 100.0 - -
2# Jason DALEY
ICE Bikes UK Factory Team
Hayes Hawks BMX Club S 181.0 181.0 - 91.0 90.0 - -
3# Meeshaq MALONE
Twisted Concepts BMX
Hackney BMX Club S 100.0 100.0 - - - 100.0 -
4# Dan PEARCE Hayes Hawks BMX Club S 99.5 99.5 - 99.5 - - -
5# Haydon GREEN
Decoy BMX Club
Gate 8 Racing S 90.5 90.5 90.5 - - - -
=6# Connor BLYTH
DC Cycles
Hayes Hawks BMX Club S 84.0 84.0 84.0 - - - -
=6# Keavon SHARPE Peckham Challengers BMX Club S 84.0 84.0 - - 84.0 - -
8# Craig MUFUNDISI
Team Storm
Merton Saints BMX Club S 78.0 78.0 - - 78.0 - -
9# Tahir (Tai) SULEYMAN
DC Cycles
Hackney BMX Club S 77.5 77.5 77.5 - - - -

* = not yet qualified, # = can't qualify. Must enter 4 of rounds 1-5 to qualify.
Best Of is Best 4 results from rounds 1-5


Top of Report